Tooted

Punasarviku Lihakaste

Maitselt suitsune ja mönus. Kastmest leiab ka mustsöstra marju. Ja kui kenasti otsida, siis leidub ka kirsiölle maitset.

Koostisosad: Mustsõstramoos (must sõstar, suhkur, vesi, paksendaja (pektiin), happesuse regulaator (sidrunhape), säilitusained (kaaliumsorbaat ja naatriumbensonaat)); BBQ kaste (tomatipasta, suhkur, piirituseäädikas, sool, maisitärklis, pöögipuuga suitsutatud vesi, küüslauk, vürtsid (mädaröigas, tšillipipar, vürtsköömen), õunaekstrakt, suitsupreparaat, sibul); Kirsimaitseline õlu (pruulimisel kasutatud ODRALINNASEID)

Pahura Punasarviku Lihakaste

Maitselt suitsune ja mönus väikese vürtsiga. Ei pea pelgama, kuna ei ole väga vürtsine  ja liha leevendab maitset veelgi. On öeldud, et sobib ka soolase pannkoogi peale ja mõni määrib isegi otse saiale.

Koostisosad: Mustsõstramoos (must sõstar, suhkur, vesi, paksendaja (pektiin), happesuse regulaator (sidrunhape), säilitusained (kaaliumsorbaat ja naatriumbensonaat)); BBQ kaste (tomatipasta, suhkur, piirituseäädikas, sool, maisitärklis, pöögipuuga suitsutatud vesi, küüslauk, vürtsid (mädaröigas, tšillipipar, vürtsköömen), õunaekstrakt, suitsupreparaat, sibul); Kirsimaitseline õlu (pruulimisel kasutatud ODRALINNASEID); cayenne’i pipar

Tigeda Punasarviku Lihakaste

Maitselt suitsune ja mönus, aga selles kastmes on lisaks söber cayenne’i piparale ka tema hea kamraad tšilli. Paljudele lemmikuks saanud kastet võib iseloomustada kahte moodi. Osad arvavad, et väga hullult vürtsine! Teised aga küsinud, kas on veel vürtsisemat tulemas?

Koostisosad: Mustsõstramoos (must sõstar, suhkur, vesi, paksendaja (pektiin), happesuse regulaator (sidrunhape), säilitusained (kaaliumsorbaat ja naatriumbensonaat)); BBQ kaste (tomatipasta, suhkur, piirituseäädikas, sool, maisitärklis, pöögipuuga suitsutatud vesi, küüslauk, vürtsid (mädaröigas, tšillipipar, vürtsköömen), õunaekstrakt, suitsupreparaat, sibul); Kirsimaitseline õlu (pruulimisel kasutatud ODRALINNASEID); cayenne’i pipar; tšillipipra helbed